Listy Ojca Pio

Ojciec Pio, niezwykła postać w skromnej osobie. Niepowtarzalne cuda znają wszyscy. Święty uważany jest za najlepszego kierownika duchowego na całym świecie. Chociaż nie żyje już od dawna, nadal wielu wiernych przeprowadza rozmowy z Ojcem Pio.
Wiedzę na temat zakonnika czerpiemy z listów. Wiele wydawniczych pozycji zyskało na świecie ogromną sławę. Ludzi zaczytują się w słowach wielkiego świętego. Przeprowadzane rozmowy z Ojcem Pio wiele uświadomiły, pomimo odległych lat, w których żył zakonnik, są one nadal aktualne.

Rozmowy z ojcem Pio – wiosna dla duszy

Kapucyński kapłan był i jest nadal znany i podziwiany, był on zwykłym, prostym człowiekiem, który nie pisał traktatów czy też różnych innych rozważań. Pozostawił po sobie korespondencję, ponadczasowe słowa, które pozostaną na zawsze w naszym umyśle i sercu. W listach można odnaleźć wiele porad, które dotyczą życia codziennego, a także doświadczeń duchowych oraz mistycznych. Za pomocą listów mamy możliwość bezpośredniej rozmowy z Ojcem Pio, uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania.
Na listy Ojca Pio czeka cały świat, w tym też Polacy, gdzie zostaną one opublikowane w dziele „Listy Ojca Pio”.