Chcesz zwiedzić całą Europę oto sposób jak to zrobić nie płacąc za hotel.

Jeśli marzyłeś o podróżach dzięki którym możesz na prawdę poznać dany kraj i obyczaje ludzi, a nie tylko popływać w basenie kilku gwiazdkowego hotelu mamy dla ciebie idealną metodę. Dom na kółkach umożliwi ci odwiedzanie wielu miejsc, zwiedzanie po kolei wszelkich interesujących ciebie zakątków bez przymusu szukania codziennie nowego lokum. Szukanie odpowiedniego lokum codziennie, na każdym z przystanków jest niezwykle czasochłonne. Dodatkowo każda wycieczka musi skończyć się w konkretnym miejscu (zabukowanym hotelu), a to bardzo utrudnia spontaniczność w trakcie takich wycieczek. Mieszkając w domu na kółkach możesz zatrzymać się gdziekolwiek tylko zapragniesz, możesz zasypiać podziwiając ulubione widoki natury z dala od miejskiego zgiełku i ludzi.

Skąd wziąć dom na kółkach?

Jeśli dysponujesz zbędnymi stoma tysiącami złotych, oczywiście możesz kupić sobie wygodnego kampera i podróżować nim do woli. Jednak, taka inwestycja kompletnie nie opłaca się, gdy po prostu raz w życiu chcesz zafundować sobie objazdową wycieczkę. Rozwiązaniem jest przebudowa busa. To wspaniały sposób na ekonomiczne, proste i szybkie zdobycie domu na kółkach. Istnieją firmy potrafiące zrobić taki tuning busa, że będziesz nim mógł wygodnie przemierzyć całą Europę i to bez zbędnych kosztów. W podstawowym pakiecie dostępnych przeróbek twojego busa może być wykonanie podłogi, sufitu, czy ścian bocznych. Wszystko wykonane ze sklejki lub drewna zgodnie z twoimi preferencjami. Dodatkowo możesz zamówić obicie drzwi, docieplenie, wygłuszenie auta, czy dodatkowe listwy do mocowania ładunków. Opcja ta jest niezwykła, ponieważ w pełni dopasowana do naszych potrzeb. Jeśli wymarzymy sobie w naszym domu na kółkach dodatkowe zadaszenie (altankę), by w chwilach gdy pada nadal móc być poza autem, gustowne szafeczki, by wszystko wygodnie upakować, czy podłogę na dachy, by móc tam spać, wszystko zostanie zrealizowane jak chcemy.
Ze względu na niewielki koszt takiego tuningowania busów metoda ta cieszy się coraz większą popularnością.

Czy teraz uważasz że stać cię na swój dom na kółkach?

Jak widzisz stać cię na twój własny dom na kółkach. Jeśli podsumujesz koszt kilku noclegów w czterogwiazdkowych hotelach w kilku dowolnych miastach Europy, szybko zauważysz, że koszt przebudowy busa jest mniejszy. Dodatkowo po powrocie do domu nadal będziesz właścicielem swojego busa i w kolejnych sezonach nadal będziesz mógł wybierać się w kolejne podróże, a pieniądze wydane na hotele, już nigdy do ciebie nie wrócą.