Nowoczesny salon samochodowy, to nie tylko miejsce, gdzie kupujesz swoje auto.

Trzy lata temu kupiliśmy naszą lśniącą, piękną nowiutką, prosto z salonu srebrną Toyotę Corolle. Pamiętam, jak z sentymentem żegnałam się z tym miejscem myśląc, że już nigdy nie moja noga nie postanie w salonie. Bo po co? Przecież kupiłam już świetny samochód. Tym czasem okazało się, że co roku, a nawet częściej odwiedzam ten salon i korzystam z reszty usług, jakie oferują.

Usługi dodatkowe salonów

Doradzono mi, że wszelkie wymiany coroczne, przeglądy i naprawy najlepiej robić w autoryzowanym salonie toyoty, połączonym z zakładem mechanicznym. Korzystam z tej rady i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Co roku spędzam kilka godzin w pięknym salonie pełnym nowych modeli samochodów toyota,
czekając, aż panowie dokonają przeglądu. Serwis toyota wymienia wszystkie części wyłącznie na te oryginalne z certyfikatami. Dodatkowo udziela na nie gwarancji. Oferuje bardzo często bezpłatne mycie samochodu po przeglądzie i dokonanych naprawach. Posiadają nowoczesne, najwyższej jakości wyposażenie, co jest niezwykle ważne, by usługa została wykonana profesjonalnie. W salonie wykonasz wymianę oleju, klocków hamulcowych, czyszczenie klocków, wymianę opon, czy likwidację pisków. Jak widzisz, sprzedaż samochodu, to nie jedyne co można zrobić w salonie samochodowym.

Przyjemne z pożytecznym

Pełne komfort w trakcie napraw jest możliwy. Telewizor, ekspres z kawą, wygodne fotele i wi-fi, to nie wszystkie udogodnienia jakie są w salonach, by było nam łatwiej przeczekać kilka godzin naprawy. W salonach znajduje się też specjalny kącik dla dzieci, często są w nim kredki, tablice do rysowania, klocki lego, czy mnóstwo pluszaków i przyborów do prac plastycznych. To bardzo ważne udogodnienia, gdy jesteśmy zmuszeni czekać na nasze auto ze swoimi pociechami. Dzieci świetnie się bawią, my możemy poczytać, a nasze auto jest gruntownie sprawdzane, by nadawało się do bezpiecznej jazdy na kolejny rok.

Zadowolenie z zakupu

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego samochodu. Jest szybki, komfortowy, ma mnóstwo udogodnień takich jak: wbudowany GPS połączony z radiem, nowoczesna klimatyzacja, blokada wszystkich drzwi jednym guzikiem – zabezpieczenie dla dzieci, sygnał dźwiękowy w trakcie cofania, który intensyfikuje się, gdy zbliżamy się do przeszkody. Dodatkowo dwa miejsca na kubek z przodu, mnóstwo schowków (dwa duże z przodu i kilka mniejszych na środku i po bokach). Serdecznie polecam zakup tego samochodu.